Reference

Nikdo nechce kupovat zajíce v pytli, a proto zde přidávám několik referencí od mých klientů, se kterými jsem v minulosti pracoval. Musím se přiznat, že při hromadném pročítání vzkazů od našich klientů jsem si uvědomil, jak svou práci mám rád.

reference_DV_1

  • Moc Vám děkuji za vstřícnost a snahu konkrétně odpovědět. Pokud budu mít v budoucnu potřebu nakládat se svými nemovitostmi, obrátím se na Vás. JUDr. Eva Kocmanová, advokát.
  • Závěrem bychom Vám a Vaší RK chtěli poděkovat za vysoce profesionální ale přitom velice komunikační, vstřícný až přátelský přístup k nám jako zákazníkovi. Velice si toho vážíme a přejeme Vám hodně zdaru a úspěchů ve Vaší činnosti i v osobním životě. S pozdravem manželé Kratochvílovi.
  • Ráda se připojím ke kladným hodnocením společnosti a zejména pana Vašíčka. Profesionálním a vstřícným jednáním zcela mění obraz realitních makléřů, který bohužel není stále dobrý. Pan Vašíček je schopný obchodník, naprosto spolehlivý, mimořádně příjemného vystupování. Každé setkání s ním bylo pro mne povzbuzující, neboť při prodeji nemovitosti sekundoval jako skutečný partner. Děkuji a rozhodně doporučuji. Dana Valentová.
  • Ve schránce v bydlišti mého partnera se ocitlo PF od Vaší RK. Protože vlastně i teď řešíme bytovou situaci, podívala jsem se na vaše stránky. Udělala jsem přesně to, co vlastně je cílem, aby se klient podíval na stránky a vždy se najde někdo, kdo vlastně tuto pobídku ocení, protože právě řeší bydlení.  Co chci ocenit je, že mnoho firem chce vyvolat zájem, ale stránky či materiály tomu pak neodpovídají, není to konzistentní. A klientovo nadšení není uspokojeno. Vaše PF je originální, osobní podpis vzbuzuje dojem, že máte skutečný zájem a působí velice lidsky. „AŤ SE DAŘÍ“ – má to sílu. Navíc stránky jsou velmi příjemně udělány a jednotliví makléři působí velice sympaticky. Vezmu jej, s dovolením, ukázat kolegům do kanceláře, protože přesně jako vy se snažíme podporovat firemní brand a jít na to lidsky a skutečně srdcem. A vám se to podařilo. Naší činností je právě pomáhat firmám brand budovat, a nejen to.
    Děkuji Vám tedy za čas, který jste věnoval přečtením mé zprávy a dále budu sledovat co nového přinášíte. S přátelským pozdravem,  Iva Konečná .
  • Jako realitní kancelář Vás řadím na špičku. Jednání s Vámi bylo pro klientku i pro mě, jako zástupce banky, velmi příjemné.S pozdravem Veronika Skalická.
  • Zcela profesionální jednání pana Vašíčka vedla k naprosté spokojenosti při koupi nemovitosti. Pana Vašíčka mohu s čistým svědomím každému doporučit.

Pokud stále váháte nebo máte jakékoliv dotazy, ozvěte se mi telefonicky či e-mailem.

 

Advertisements