O mně

Jmenuji se David a hned po studiu na vysoké škole jsem se vrhl do světa realit. V roce 1997 jsem navázal na rodinnou značku ALVA a pod jménem ALVA REAL založil dnes již téměř 20 let fungující realitní kancelář. Moje práce je zároveň mým koníčkem. Vidím, jak se služby i možnosti marketingu mění, snažím se přizpůsobovat novým trendům a svým klientům nabídnout to nejnovější, co trh nabízí.
Další mou velkou vášní je cestování, díky kterému mám možnost poznávat ty nejzajímavější části světa – od rovníku až po polární kruh. Na fotky z mých cest se můžete podívat na Nature Photos – David Vašíček.
Moje nejdůležitější role je však role otce dvou krásných dcer – Adélky a Agátky, které se svou ženou Lucií vychováváme. I když je práce nad hlavu, čas na rodinu si udělám vždy a moc rád.  Jak se totiž říká – „Všude dobře, doma nejlíp!“.

foto_david_vasicekfoto_david_vasicek_1foto_david_vasicek_2

V ALVA REAL řídím vše podstatné, ale pořád jsem i makléřem, který rád pomáhá klientům. V týmu mám pár dalších lidí, se kterými jsme nejen kolegové, ale i kamarádi. Vše zde funguje v takovém pohodovém rodinném duchu, za což jsem opravdu moc rád – ALVA REAL je pokračováním rodinné tradice a je super, že je to tu i 20 let po založení cítit. 🙂

David_Vasicek_AR

Advertisements